18 травня 2011 року у конференц-залі Верховної Ради України були проведені слухання Комітету культури і духовності на тему «Розвиток сільських бібліотек як інформаційних та культурних центрів»

 

Перед початком засідання Комітету було презентовано проект "Україна: історія великого народу" : енциклопедичне видання у 5 томах "Україна: хронологія розвитку", серії книг "Україна — Європа: хронологія розвитку", "Україна: від Трипілля до сучасності", "Повісті про славетні часи", "Україна і світ", "Історія України в картинах", "Історія міст України".
З серією книг "Україна — хронологія розвитку" (1т.), "Україна — Європа: хронологія розвитку"(1,2,3 т.), "Україна і світ" (1,2 т.), "Україна: від Трипілля до Антів" і «Україна від Антів до Русі» читачі можуть ознайомитися у читальній залі ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна (проспект Оболонський, 16).

В работі Комітету також взяли участь заступник Міністра культури України В.М. Ліснича, директор програми «Бібліоміст» М. Новак, віце-президент Української бібліотечної асоціації Л.І. Ковальчук, директор Програми сприяння Парламенту України II (ПСП II) Елеонора Валентайн та більше 100 осіб, включаючи 65 представників бібліотек з усіх регіонів України.

Повний список статей

 

return_links(); ?>