Культурний захід "Мости Дружби. Азербайджан - Україна"

11 лютого 2008 року в м. Києві відбулася міжнародна концертна програма "Мости Дружби. Азербайджан - Україна". Культурний захід присвячений зміцненню дружніх зв'язків між народів Азербайджана і України.

Організаторами концерта є Посольство Азербайджанської Республіки в Україні, Міністерство Культури і Туризму України, Азербайджанська державна телерадіокомпанія "АзТВ", Міжнародний благодійний фонд україно-азербайджанської дружби, Конгрес Азербайджанців України.

В концерті взяли участь популярні співаки і артисти обох країн. Спеціально для участі в ньому з Азербайджану приїхали народні артисти Азербайджана Ільхама Гулієва, Фаїк Агаєв, Адалят Шюкуров, Енвер Садигов, Тюнзаля Агаєва, Ірада Ібрагімова, Аббас Багіров, Руфат Мехтієв, переможці конкурсу "Мугам" - Абгюль Мірзалієв, Гюллі Мурадова, Ельмаддін Ібрагімов, актори Тельман Адигезалов, Мабут Магеррамов.

12 лютого делегація з Азербайджану поклала квіти до пам'ятнику Самеду Вургуну і відвідала бібліотеку ім. Самеда Вургуна. Зав. бібліотекою Г. Кисла ознайомила їх з історією бібліотеки, розповіла про дружбу Самеда Вургуна з українськими поетами та прочитала вірші великого азербайджанського поета. Зустріч пройшла в теплій, дружній обстановці.


Председатель Конгресу Азербайджанців України А._Гюльмамедов вручає Г._І._Кислій книгу у подарунок


Голова Конгресу Азербайджанських Общин Білорусії, заслужений майстер спорту Республіки Білорусь Н. Багіров

Головний редактор "АзТВ", заслужений діяч мистецтв Ф._Веліханов
Самед Вургун

Народний артист Азербайджана Аббас Багіров та зав. бібліотекою ім. Самеда Вургуна Г. І. Кисла

Повний список статей

return_links(); ?>