Мiжнародна наукова конференцiя "Роль бібліотек у формуванні єдиного науково-інформаційного простору України"

10-11 жовтня 2006 р. в Національній бібліотеці України ім. В.І.Вернадського пройшла Мiжнародна наукова конференцiя "Роль бібліотек у формуванні єдиного науково-інформаційного простору України" до участі в якій було запрошено представників ЦБС Оболонського району.

На пленарному засіданні виступав віце-президент Національної Академії наук України, академік НАН України Литвин Володимир Михайлович з доповіддю "Єдиний науково-інформаційний простір України: здобутки і проблеми розвитку".

Після пленарного засідання представникам ЦБС Облонського району вдалося поспілкуватися з Володимиром Михайловичем .

11 жовтня на секції "Інтернет-портали бібліотек як базові елементи єдиного науково-інформаційного простору"з доповіддю "Портал Централізованої бібліотечної системи Оболонського району м. Києва" виступили Людвік Наталія Вільямівна, завідувачка бібліотекою ім. А. Ахматової ЦБС Оболонського району м. Києва та Білостоцький Олег Анатолійович, головний інженер ЦБС Оболонського району м. Києва. Всі присутні високо оцінили досянуті результати, і були вражені об'ємом роботи виконаної за час, який пройшов з минулорічної конференції.

Презентаційний файл 1 (ppt,1,17 MB )
Презентаційний файл 2 (ppt, 5,62 МВ)


Повний список статей

 

return_links(); ?>