Мiжнародна наукова конференцiя
(НБУ ім. В. І. Вернадського)

6-7 жовтня 2009 р. у Національній бібліотеці України ім. В. І. Вернадського відбулась міжнародна наукова конференція "Бібліотечно-інформаційний комплекс у контексті розвитку суспільства знань". Централізована бібліотечна система Оболонського району м. Києва брала участь у другій секції конференції "Інтернет-технології та управління знаннями в бібліотечних комплексах і мережах".

Головний інженер з питань комп’ютеризації та автоматизації бібліотечних процесів ЦБС Оболонського району Олег Анатолійович Білостоцький зробив доповідь на тему "Аналіз ефективності інформаційного наповнення бібліотечного веб-порталу". В ході доповіді був зроблений звіт по роботі порталу Оболонської ЦБС, представлена статитстика його відвідуваності з 2006 по 2009 роки. За результатами аналізу статистичних показників були виокремлені матеріали, розміщення яких на бібліотечному порталі є найбільш ефективним (викликає найбільшу зацікавленість відвідувачів): бібліографічні покажчики, повні тексти (в межах, що не порушує авторське право), графіка та мультимедіа, інтерактивні web-сторінки та тематичні інформаційні підбірки.

Велику увагу учасників конференції привернув виступ директора ЦБС Оболонського району Наталії Вільямівни Людвік. Вона зокрема зазначила, що представництво бібліотеки в мережі Інтернет дозволяє більш ефективно виконувати притаманну для бібліотечної установи функцію надання інформації жителям району, дозволяє поєднувати традиційні та новітні засоби доступу до інформаційних ресурсів.

Повний список статей

 

return_links(); ?>