Мiжнародна наукова конференцiя
(НБУ ім. В.І.Вернадського)

Костенко Леонід Йосипович

9-10 жовтня 2007 р. у Національній бібліотеці України ім. В. І. Вернадського спільно з Асоціацією бібліотек України і Радою директорів наукових бібліотек та інформаційних центрів академій наук – членів Міжнародної асоціації академій наук відбулась міжнародна наукова конференція "Інтранет/екстранет-ресурси в наукових бібліотеках".

 
Людвік Наталія Вільямівна
Централізована бібліотечна система Оболонського району м. Києва приймала участь у першій секції конференції «Веб-технології в науковій бібліотеці».
Значну увагу учасників конференції викликав виступ директора ЦБС Оболонського району Наталії Вільямівни Людвік.
Людвік Наталія Вільямівна
Вона зазначила, що представництво в мережі Інтернет повинно висвітлювати роботу бібліотеки як сучасного інформаційного центру, створювати її позитивний імідж завдяки розміщенню повнотекстових творів (якщо це не порушує авторські права) та анотацій до видань, які з огляду на додержання авторського права розмістити on-line не можна.
     
Білостоцький Олег Анатолійович На підтвердження цього головний інженер з питань комп’ютеризації та автоматизації бібліотечних процесів ЦБС Оболонського району Олег Анатолійович Білостоцький зробив доклад «Позиціонування та створення позитивного іміджу бібліотеки на прикладі порталу ЦБС Оболонського району», де пропонує використання програмного забезпечення “лічильник” LiveInternet для аналізу статистики веб-порталу.
 
Ляпін Сергій Хамзеєвич
Доклад О. А. Білостоцького викликав велику зацікавленість з боку Ляпіна Сергія Хамзеєвича, генерального директора ТОВ "Константа", директора Архангельського обласного центру підвищення кваліфікації спеціалістів культури, кандидата філософських наук та Ядрової Галини Василівни, директора Центру інформаційних технологій Міжвузівського центру "Крим", методиста Кримського філіалу Інституту археології НАН України, які також приймали участь у форумі.
Ядрова Галина Василівна
 
Рудзський Лев Зіновійович
 

 

Повний список статей

 

return_links(); ?>