З 5 по 9 липня 2007р. в столиці України м. Києві
відбулася ХVІ щорічна сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ,
в якій взяли участь майже 700 парламентарів,
що представляють 52 з 56 держав-учасниць.

10 липня 2007 року бібліотека ім. Самеда Вургуна стала місцем урочистого прийому делегатів Шістнадцятої щорічної сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ від Азербайджану. В заході взяли участь делегати : Ф.Гейдаров, Е. Ібрагімов, А.Кулієв, а також були присутні гості: Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Азербайджан в Україні Талят Алієв, голова КАУ А. Гюльмамедов, члени правління Конгресу Азербайджанців України.
Зустріч розпочалась покладанням квітів до пам’ятника Самеду Вургуну, відкритого біля бібліотеки у вересні 2006 року на честь 100-річчя поета.
У центрі уваги гостей був виступ Т.Алієва, який розповів, що пам’ятник Самеду Вургуну в Києві встановлено з ініціативи Посольства Азербайджану в Україні та Конгресу азербайджанців України при сприянні Київської міської державної адміністрації та держадміністрації Оболонського району, про плідну працю двох народів, яка стала знаменною у зміцненні дружби і культурних відносин України та Азербайджану.

Голова делегації Ф.Гейдаров висловив подяку за підтримку азербайджанської культурної спадщини в Україні та вручив пам’ятні подарунки для читачів бібліотеки.

Гості читали вірші свого співвітчизника – азербайджанською .

На завершення зустрічі завідувач бібліотекою Кисла Галина Іванівна провела екскурсію бібліотекою, під час якої розповіла про її історію та прочитала вірші С.Вургуна українською мовою.
 
 

 

Повний список статей

 

return_links(); ?>