24 травня 2019 року напередодні святкування Дня Києва – Дня Столиці,  саме з нагоди підготовки до цих визначних загальноміських подій, в Оболонському районі м. Києва успішно відбувся Бібліофест «Читати - це мудро, читай українське!».

Захід відбувся на майданчику перед публічною бібліотекою ім. Панаса Мирного, що знаходиться за адресою по вулиці ім. Ю. Кондратюка, 4-Б. У ньому взяли участь творчі колективи усіх 11 бібліотек району – і публічних бібліотек, і бібліотек для дітей.

Готувалися до святкування наші працівники дружньо – розробили у співпраці різноманітні тематичні майстер-класи, творчі конкурси, підготували виставки і різні розваги для дітей та дорослих.

У день Бібліофесту навіть природа сприяла нам – з ранку світило яскраве сонце, а небо, незважаючи на прогноз погоди, було чистим і яскраво-синім. З гарним настроєм усі учасники приступили до підготовки заходу і вже скоро, до нас почали підходити перші учасники свята – спочатку зовсім маленькі діти з батьками, потім – підтягнулися молодші школярики, далі підлітки, врешті свято підхопили дорослі - воно загомоніло і загуло багатьма голосами.

Усе дійство супроводжувалося чудовою сучасною стильною музикою, яка лунала над майданчиком і скверами та привертала увагу мешканців району. Наші гості з подивом та захопленням включалися у активне дійство – відгадували літературні загадки, брали участь у конкурсах і літературних іграх, знайомилися з книжковими новинками для дітей і дорослих читачів, отримували приємні призи-сюрпризи.

Надзвичайною популярністю у дорослих користувалася створена нами під відкритим небом міні-студія з нанесення на тіло хною розпису-мехенді - це мистецтво прийшло до нас з далекої Індії та країн сходу. Техніка мехенді – це порівняно швидкий, безболісний і безпечний спосіб отримання тимчасового татуювання. До наших майстрів створилася справжня черга з бажаючих отримати витончений малюнок.

Дуже численними були і прихильники аквамакіяжу, які теж терпляче очікували своєї черги, щоб отримати яскравий макіяж на щічці або на всьому обличчі. Тут основну масу бажаючих створили діти, переважно дівчатка.

Привертали увагу і наші аніматори – веселі лікарі, які перевіряли літературне здоров’я і роздавали дітям цукерки - вітаміни знань і гарного настрою. Бібліотечна фея запрошувала приєднатися до свята, Жирафка та Зебренятко – грали з дітьми, дарували їм повітряні кульки та книжечки.

Весела юрба скоро перейшла у тінь і свято продовжувалося до 15.00, аж до того, коли літня гроза змусила спішно переміститися усім учасникам заходу з відкритого майданчика до приміщення бібліотеки, але й тут свято  продовжувалося ще певний час.

За результатом хочеться зазначити, що наш Бібліофест відбувся яскраво, весело, у дуже позитивній атмосфері - мешканці району залюбки активно підтримують нашу ініціативу, у людей є цікавість до бібліотечної роботи, багато дітей та дорослих сприймають бібліотеку не лише, як місце для навчання і роботи, але як місце спілкування і гарного проведення часу у компанії друзів.

 Велика подяка  ГО "ВО Світле Майбутнє" (Андрію Прудченку) за спонсорську допомогу у вигляді дитячих книг, які були подаровані маленьким відвідувачам.


Анонс (2)