Шановні друзі, колеги,
мешканці Оболонського району і гості столиці!

 Якщо ви цікавитеся мистецтвом, є креативною особистістю, бажаєте брати участь у різноманітній цікавій активності або навіть є молодим художником, скульптором, народним майстром чи дизайнером, то обов’язково скористайтеся нагодою відвідати мистецьку галерею «Оболонь-art», яка розташована у Центральній районній бібліотеці імені Героїв Небесної Сотні для дітей за адресою: м. Київ, проспект Володимира Івасюка, 51-Б.

 Не згайте можливість чудово провести час разом з родиною та друзями і доторкнутися до справжнього мистецтва!

 Мистецька галерея «Оболонь-art» була створена у результаті реорганізації бібліотечного простору у 2018 році.

Сміливий задум - виділити у бібліотеці місце для  експонування художніх виставок та проведення різноманітних творчих перформансів - існував вже давно і був реалізований за підтримки Оболонської в місті Києві районної державної адміністрації, відділу культури Оболонського району м. Києва і ЦБС Оболонського району м. Києва.

 Нині у приміщенні бібліотеки на площі більше 100 кв. м. діє яскрава сучасна галерея «Оболонь-art», яка співпрацює, як з іменитими митцями, так і з талановитими початківцями, студентами мистецьких вузів і шкіл. Тут завжди раді відвідувачам та відкриті для творчих ідей і співробітництва!

Основним напрямком роботи галереї є експонування творів сучасних художників, народних митців, скульпторів, дизайнерів.

Гості галереї також можуть долучатися до мистецьких проектів і різної творчої активності: майстер-класів, флеш-мобів, народних свят, ярмарків, концертів, зустрічей з письменниками, митцями, представниками різних цікавих професій та хобі.

Зміна експозиції відбувається приблизно раз на місяць.

Приєднуйтеся до нас, друзі!