Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Сторінка завідуючої

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Панаса Мирного

Твори Панаса Мирного
Про Оболонь
Пошта
 

Пошук по сайту

 

Зустріч-інтерв`ю з Йосипом Осташинським

До Міжнародного дня сірника (відзначається 2 березня) на виставку Йосипа Борисовича Осташинського «Архітектура в мініатюрі», яка представлена в читальній залі ПБ ім. Панаса Мирного, завітало телебачення. А саме «Канал 112», представником якого була журналістка Людмила. Вона взяла інтерв`ю, адже роботи сірникового майстра дуже зацікавили. Він розповів історію створення робіт, про свою творчу і соціальну діяльність.

Йосип Борисович Осташинський – заслужений художник України, є майстром незвичайного творчого жанру – архітектури в мініатюрі, майстер традиційного народного мистецтва занесений у Книгу рекордів України, Національний реєстр рекордів та Книгу рекордів «МАРиД».

Справжні шедеври із сірників та інших природних матеріалів створює Йосип Борисович. Сірники протягом багатьох десятиліть були і є однією з незамінних речей в людському повсякденному побуті, як зручний і дешевий спосіб добування вогню. Сірники мають свою багату історію розвитку та вдосконалення. Але крім свого основного призначення, використовуються досить різноманітно. Прикладом такого використання є роботи Осташинського Й.Б.

На завершення зустрічі він провів з нами майстер-клас. Це справді цікаво і неповторно!

Завітайте до нашої бібліотеки на виставку, ви повинні це побачити!

 

Всі події

 

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

return_links(); ?>