Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Сторінка завідуючої

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Панаса Мирного

Твори Панаса Мирного
Про Оболонь
Пошта
 

Пошук по сайту

 

Година вшанування пам`яті Леоніда Бикова (12.12.1928 – 11.04.1979 р.р.)
Леонід Федорович Биков – український актор, режисер, сценарист, заслужений артист РРФСР, народний артист УРСР.
11 квітня 1979 року у розквіті творчих сил передчасно обірвалося його життя в автомобільній катастрофі за 46 км від Києва на трасі «Мінськ – Київ».
Ім`я Л.Бикова не перебуває у тиші забуття. Його ролі не зникли у вирі часу саме завдяки його акторській грі. Пам`ятаємо і любимо його фільми і ранні акторські роботи («Альошчине кохання», «Зайчик», «На семи вітрах», «Максим Перепелиця», «Добровольці») і його режисерські роботи на Київській кіностудії імені Олександра Довженка – «У бій ідуть самі «старики» », «Ати-бати йшли солдати». Це кращі два його фільми про війну. У них він створив незабутні образи Маестро та єфрейтора Святкіна.
Хтось зазначив, що талант Леоніда Бикова був зовні не показним, подекуди навіть сором`язливо-скромним. Але як їх розділити – людину і митця? І тому сьогодні, більш як через три десятиліття, легко уявляємо Бикова-людину за його ролями… У людях Леонід Биков, перш за все цінував їхню «справжність», він не терпів лицемірства і фальші.
Навіки застиг пам`ятником над Дніпром цей безстрашний, відчайдушно сміливий і веселий командир «співучої ескадрильї», цей невтомний «Маестро».
Похований відомий актор і режисер на Байковому цвинтарі у Києві.
Сьогодні один із бульварів столиці України носить його ім`я, а в 1994 році міжнародний Астрономічний Союз присвоїв одній з відкритих малих планет ім`я «Биков».

 

Всі події

 

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

return_links(); ?>