Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Сторінка завідуючої

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Панаса Мирного

Твори Панаса Мирного
Про Оболонь
Пошта
 

Пошук по сайту

 

Виставка-реквієм «Забуттю не підлягає» в ПБ ім. Панаса Мирного

В ПБ ім. Панаса Мирного для користувачів бібліотеки організована виставка-реквієм присвячена пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Штучний голодомор – злочин більшовицького режиму, від якого загинули мільйони українців. Це масове винищення українського селянства, яке заподіяне насильницькою масовою колективізацією, сталінською політикою розкуркулювання, горезвісними хлібозаготівлями. Це була свідома і цілеспрямована терористична акція політики тоталітарного режиму.

 

Мільярди вір –
зариті в чорнозем,
Мільярди щасть –
розвіяні у прах…

 (Василь Симоненко)

 

Голодомор – не історична минувщина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять його очевидців і жертв.

Багато десятиліть правда про голодомор перебувала під суровою забороною розголошення. І лише після здобуття Україною незалежності тема Голодомору повертається до пам’яті народу, стає його болем, реквіємом і одночасно символом незнищенності нації.

 

У 2006 році Верховна Рада України ухвалила Закон про визнання Голодомору геноцидом українського народу.

Це історичний факт, визнаний парламентами багатьох країн світу, близько 70 держав засвідчили своє співчуття українському народові. Але чомусь Росія офіційно не визнала українського голодомору 1932-1933 р.р. геноцидом, продовжуючи захищати ті злочини Кремля.

Ніхто не має права позбавити людину життя, відтак навмисне вбивство мільйонів українських хліборобів – це злочин, якому немає терміну давності.

 

Всі події

 

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

return_links(); ?>