Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Сторінка завідуючої

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Панаса Мирного

Твори Панаса Мирного
Про Оболонь
Пошта
 

Пошук по сайту

 

Фотовиставка «Наш Афон»

За сприяння духовно-просвітницького центру Кафедрального собору УПЦ галерея «Соборна», менеджера виставкової зали Інни Брич 10 вересня в читальній залі ПБ ім. Панаса Мирного відбулась презентація світлин відомого грецького фотографа Костаса Асіміса.

На початку презентації гостей ознайомили із діяльністю просвітницького центру та з історією просвітницького проекту «Наш Афон». Переглянули відео-інтерв’ю з автором фото.

Роботи фотохудожника присвячені історії становлення та розвитку життя монахів на Святій Горі Афон, афонським храмам побудованим у стилі візантійської архітектури, сценам із життя мешканців Святої Гори.

На виставці, крім власних фоторобіт нашого сучасника Костаса Асіміса, представлені архівні чорно-білі світлини середини ХІХ-початку ХХ століття із фондів Російського на Афоні Свято-Пантелеймонового монастиря.

Всього на Афоні 20 монастирів ,яким належать скити, а також близько семисот келій, хатин і відлюдницьких печер у горах, куди піднімаються на мотузках.

Ознайомитися з виставкою до нас завітали учні 9-го класу ЗОШ №9, користувачі нашої бібліотеки та клірик храму Св. Косми і Доміана – ієрей Олексій Годун.

Ієрей Олексій нашій бібліотеці подарував ікону «Умиление Преподобной Богородицы»

Екскурсовод, адміністратор проекту Людмила Юрчук провела присутнім цікаву екскурсію по представленим світлинам. Також показали документальний фільм про Святу Гору Афон. Під час екскурсії прозвучало чимало запитань про особливості життя монахів.

Афон – це потаємне місце на землі, тому туди мріють потрапити багато православних людей, але можна тільки чоловікам.

Господь дав нам милість доторкнутися до цієї таємниці в стінах нашої бібліотеки через призму об’єктива.

Словами важко описати свої враження. Треба це відчути в собі, тому запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку до 8 жовтня 2015 року.

 

Всі події

 

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

return_links(); ?>