Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Сторінка завідуючої

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Панаса Мирного

Твори Панаса Мирного
Про Оболонь
Пошта
 

Пошук по сайту

 

Відкритий урок-презентація картини А.Орльонова «Україна славетна»

В рамках проекту «Україна: історія великого народу» 30 квітня ПБ ім. Панаса Мирного отримала для відкритої презентації репродукцію історичної картини «Україна славетна» яку написав видатний український художник баталіст Артур Орльонов. Це одна із багатьох його визначальних картин.

Дійсно справжній подарунок для користувачів нашої бібліотеки та мешканців мікрорайону! З великою зацікавленістю відвідувачі вивчають репродукцію картини, фотографуються на її фоні для розповсюдження свого фото в соцмережах. Працівники бібліотеки надають відповіді на запитання, які виникають у відвідувачів.
Разом із вчителем історії із ЗОШ №9 до нас завітали учні 5-го класу. Завідуюча бібліотеки розповіла про видатні постаті, які зображені на картині. Адже всі вони зіграли велику роль в історико-культурному процесі розвитку України. Їхні розум і воля, інтелект і світогляд, симпатії і антипатії справляли неабиякий вплив на перебіг подій, відтворювали багатобарвний колорит епохи, який мають відчути нащадки. Як доповнення до картини представлена книжкова виставка даної тематики. З учнями провели вікторину історично-літературного напрямку. Активну участь приймали всі!

Поруч з таким унікальним творінням як «Україна славетна», пробуджується почуття патріотизму і поваги до історичного минулого України. Коли ми думаємо про минуле України, то перед нами постають жахливі картини безправ’я і поневолення рідного народу. Але завжди у нього були й захисники, які не шкодуючи свого життя, виборювали волю, незалежність. Державці й мислителі, полководці й літератори, представники духовенства – всі вони любили свою Батьківщину і свій народ, прагнули бачити його щасливим.

«Благословен той день і час», коли ми почули «гарячу думу Кобзаря», і «Енеїди владний сміх», «і сліди, не змиті вічності дощами, мандрівника Сковороди» .

 

І молот Каменяра,
І струни Лисенка живії,
І слави золота зоря
Круг Заньковецької Марії.

 

 

 

Щиро дякуємо Президенту Благодійного фонду «Схід-Захід разом» Володимиру Олександровичу Зубанову!

 

Всі події

 

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

return_links(); ?>