Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Сторінка завідуючої

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Панаса Мирного

Твори Панаса Мирного
Про Оболонь
Пошта
 

Пошук по сайту

 

Правова година «Наше право - щасливе дитинство»

До Дня захисту дітей ПБ ім.Панаса Мирного разом з Пунктом Видачі книг Пуща-Водиця провели для учнів 8-го класу ЗОШ №104 правову годину.

Організація Об’єднаних Націй у Загальній декларації прав людини проголосила, що кожна людина повинна володіти всіма зазначеними в ній правами і свободами без будь-яких відмінностей за такими ознаками як раса, колір шкіри, стать, мова, релігія, політичні або інші переконання, національне чи соціальне походження, майновий стан, народження чи інша обставина; беручи до уваги, що дитина внаслідок її фізичної і розумової незрілості потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи і належний правовий захист, як до, так і після народження.

Необхідність у такій спеціальній охороні була вказана в Женевській декларації прав дитини 1924 року і вказана у Загальній декларації прав людини, а також у статутах спеціалізованих установ і міжнародних організацій, що займаються питаннями добробуту дітей.

Людство зобов’язане давати дитині краще, що воно має.

Генеральна асамблея проголосила Декларацію прав дитини з метою забезпечити дітям щасливе дитинство і користування, для їх власного блага і блага суспільства, правами і свободами, які передбачені в декларації, і закликає батьків, чоловіків і жінок як окремих осіб, а також добровільні організації, місцеву владу і національні уряди до того, щоб вони визнали і намагалися дотримуватися вказаних прав шляхом законодавчих та інших заходів.

 

Публічна бібліотека ім. Панаса Мирного представила свої книжкові виставки «Наше право- щасливе дитинство» та «Життя видатних дітей»

«Найбільше я хочу, щоб мир був на світі,

Як небо — у зорях, а сад наш — у квітах.

Найбільше я хочу, щоб сонце щоранку

Зі мною віталось, присівши на ґанку…»

 

Всі події

 

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

return_links(); ?>