Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Сторінка завідуючої

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Панаса Мирного

Твори Панаса Мирного
Про Оболонь
Пошта
 

Пошук по сайту

 

Героїко-патріотична година «Подвиг народу безсмертний»

Історія – це людська пам'ять. Вона нічого не забуває. У людській пам’яті не згаснуть славні імена тих, хто наближав велику перемогу сорок п’ятого, хто боронив рідну землю від фашизму.

 

 

До 69-ї річниці Великої перемоги над фашистськими загарбниками у бібліотеці ім. Панаса Мирного оформлено книжкові виставки, що відображають безсмертний подвиг народу, популяризують кращі твори українських, радянських поетів та письменників присвячених Великій Вітчизняній війні.

Біля книжкових виставок працівниками нашої бібліотеки була проведена героїко-патріотична година для користувачів . Вони читали вірші відомих українських поетів П.Тичини, М.Рильського, А.Малишка, Л.Костенко, а також поетів літературного об’єднання «Оболонські зустрічі», які оспівували боротьбу і перемогу нашого народу у Великій Вітчизняній війні.

З вітром свіжим, з небом чистим, з радістю свята Перемоги прийшов до нас травень. Зі святими солдатськими спогадами, з вічним горем сивих ветеранів, із роздумами про долю миру, завойованого кров’ю. Це свято зі сльозами на очах.

У цей день ми вшановуємо та славимо визволителів, які позбавили Україну жахів нацизму. Ми доземно вклоняємося всім, хто мужньо здолав випробування тієї війни, вистояв та відродив рідний край. Наш святий обов’язок – ніколи не забувати про цей подвиг.

Слава Героям! І вічна пам'ять…

По українській сонячній весні

Крокують урочисто ветерани,

Їм виграють оркестри голосні,

І щиро привітають їх кияни!

 

Всі події

 

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

return_links(); ?>