Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Сторінка завідуючої

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Панаса Мирного

Твори Панаса Мирного
Про Оболонь
Пошта
 

Пошук по сайту

 

Літературний вечір «Уклін народу переможцю»

27 листопада в ПБ ім.Панаса Мирного відбувся літературний вечір присвячений 70-ти річчю визволення м.Києва від фашистських загарбників під назвою «Уклін народу переможцю»

Перед початком заходу присутнім був показаний фільм про героїв, тих хто не повернувся з кривавого поля війни. Війни не на життя, а на смерть, війни, в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації. Оборона Києва 1941 року, поятрені жахом Бабиного Яру 778 днів окупації і визвольна операція восени 1943 увійшли в історію України як період найвищої напруги сил усього народу .

Ведучою вечора була Сербіна Тамара Михайлівна, поетеса, член літературного гуртка «Оболонські зустрічі». Вшануванням пам’яті загиблих у боях з фашизмом за Київ було запалення свічки і хвилина мовчання. Тамарою Михайлівною були прочитані її вірші, присвячені визволителям міста та уривок з поеми К.Симонова «Живые и мертвые »

До нас завітала ветеран Великої Вітчизняної Війни Кислякова Таїсія Іванівна. Живий свідок тих жахливих подій. На сьогоднішній день Таїсія Іванівна співає в хорі фронтовичок. Вона прочитала вірші про тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу Батьківщину, про матерів-солдаток, які чекали своїх синів, чоловіків. Це викликає хвилювання, сум, сльози співчуття і глибокі роздуми.

Продовжили вечір співачки: Зоя Софонова – поетеса, переможець конкурсу військової пісні та Олена Корольова. Вони співали романси і пісні воєнних років.

Це було настільки проникливо, щиро, що присутні підспівували.
Борис Михайлович Петецький – член літературного гуртка «Оболонські зустрічі» прочитав свій вірш «Капитанская горка», присвячений загиблим воїнам біля Переяслов-Хмельницького на Букринському плацдармі в 1943 році.
Любов Михайлівна Довженко – наша давня читачка, оболонська поетеса, ветеран праці, зачитала власні вірші «Солдатская шинель», «Дідусеві нагороди», «Київ мій – українська столиця». Розповіла про значення Лютіжського плацдарму в обороні Києва.
З промовою виступила директор музею Великої Вітчизняної Війни с/ш №29, запросила всіх присутніх відвідати його.
Завершила вечір Т.М.Сербіна віршами про мир, сьогоднішній день. Вічна пам'ять визволителям, полеглим на полі бою. Честь і слава – живим героям!
«Визволення – це перемога! Свято зі сльозами радості на очах. Воно йшло до нас так важко і довго, але все ж прийшло на землю України»

Борис Петецький, Зоя Софонова та Олена Корольова заспівали пісню «Пусть всегда будет солнце» та «Ой ви очі, очі дівочі».

Зустріч пройшла в дружній, теплій атмосфері і доброму настрої. До нових зустрічей!

 

Всі події

 

 

 

return_links(); ?>