Жив  на світі педагог, учений, письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Він дуже любив дітей і написав для них багато оповідань та казок про ласкаве сонечко та м’яку травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про ласкаві мамині руки і добру бабусю. Він писав казки про доброту, бо сам був доброю людиною і дуже хотів, щоб діти виростали добрими, чуйними, працьовитими, щоб мали тата і маму, рідну домівку.

Тож, ми разом з учнями 4-х класів, занурилися у життя Василя Сухомлинського - мудрої людини з щирим серцем, відданим дітям та у світ його маленьких казок. Хоч ці казки і маленькі, але  в них багато повчального: мудрості, добра, чуйності, справедливості, високих почуттів любові до рідної природи, Батьківщини.

Будемо сподіватися, що після цієї подорожі, чарівна мудрість книжок В.О. Сухомлинського допоможе навчити дітей відрізняти добро від зла, підкаже правильну поведінку в тій чи іншій ситуації, навчить бути хоробрими і наполегливими, доброзичливими і вихованими, відвертими та чуйними до інших. Навчить бути Справжньою Людиною.