Калейдоскоп подій бібліотеки ім. Олени Пчілки

З давніх-давен людина прагнула до краси. Вона не тільки бачила й відчувала її, а й відтворювала у своїх виробах. Завжди цінувалися й цінуються речі, зроблені власноруч. Тож, і цього разу наші маленькі чарівниці на черговій майстерці пані Людмили творили красу своїми руками, творчо підбираючи кольори та квіткову композицію.

Детальніше...

Духмяний аромат трав та квіт линув у повітрі, він навіював спогади про степи та зелені луки, допомагав діткам, які відвідали майстер-клас, відтворювати на папері таємничий та чудовий світ квітів, а пані Людмила розповіла, як треба підбирати квіти та трави для того, щоб композиція вийшла гармонійною.
Детальніше...

З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Детальніше...

Знову зустрічі, теплі обійми, радісні усмішки та арт-терапевтичний майстер-клас від пані Людмили. Цього разу дітки робили з намистин та вербового вінка свій особливий оберіг - дерево життя один з найдавніших українських символів, основа світогляду наших пращурів, для яких воно уособлювало порядок, що протистоїть хаосу, виникнення всього живого.

Детальніше...

Учні молодших класів приватної школи «LeaderShip» у незмінну годину читання шукали «свою» книгу за вподобанням. Захоплююче читали та ділилися своїми враженнями від прочитаного. Ми завжди раді таким друзям!

Детальніше...

Хочемо поділитися невеличкою радістю нашої бібліотеки – це 26 яскравих англомовних книжок для починаючих читачів, які нещодавно прибули до нас, завдяки благодійному проекту "My First English Reading Bookshelf ".
Детальніше...