ukenfrdeitptru

 

Бібліотека ім. Олени Пчілки

 

Калейдоскоп подій 

 
 

Саме в Міжнародний день рідної мови, в нашій бібліотеці пройшла значима творча зустріч учнів третього та четвертого класів з Охоронницею Світла та Слова, з українською поетесою, прозаїком, літературознавцем, мовознавцем, Тетяною Майданович. Діти не тільки насолоджувалися поетичним словом пані Тетяни, вони навзаєм підготували літературну композицію на вірші поетеси, чим дуже її розчулили. Окрема подяка нашому гостю волонтеру, співаку, поету Юрію Полякову, якій своїми піснями нагадав нам, що ми Українці та що ми, маємо свою рідну, неповторну, співучу мову.

 Недільний зимовий день видався похмурим та, аж, якимось сумним. Але у нас в бібліотеці було тепло, затишно та весело, бо проходив майстер-клас по виготовленню вальдорфської ляльки.

Детальніше...

В нашій бібліотеці з учнями третього класу відбулася захоплива пригода – зустріч зі справжнісіньким дитячим письменником Іваном Андрусяком.

Детальніше...

 Мова – це найясніший вираз нашого менталітету, це найперша сторона нашого психологічного «Я». Нам хочеться, щоб відродилася наша мова у душі кожного із нас без примушування , як життєва потреба, за покликом серця і душі.

Детальніше...