ukenfrdeitptru

 

Бібліотека ім. Олени Пчілки

 

Калейдоскоп подій 

 
 

В нашій бібліотеці з учнями третього класу відбулася захоплива пригода – зустріч зі справжнісіньким дитячим письменником Іваном Андрусяком. Він подарував маленьким читачам безліч чудернацьких історій. «Налякав» казковою Чакалкою, яка забирає неслухняних дітей в мішок та несе у темний ліс, повідав історії про Івася Бурундука. А захоплива повість-казка про їжака Петра («Третій сніг») навчає тому, як не стати вовком у зграї хижаків. Адже коли живеш у лісі й мусиш щодня хвилюватися, щоб тебе чи найближчого друга, бува, не з’їли, залишатися добрим і пухнастим ох як нелегко. Подякою за таку веселу зустріч Іванові Андрусяку, були дитячі усмішки, очі, які світилися від щастя та радість від нових книжок.  

 Мова – це найясніший вираз нашого менталітету, це найперша сторона нашого психологічного «Я». Нам хочеться, щоб відродилася наша мова у душі кожного із нас без примушування , як життєва потреба, за покликом серця і душі.

Детальніше...

У нас в бібліотеці відбулася незвичайна зустріч з учнями других класів. Ми вирушили у подорож у світ прекрасного, у світ природи.

Детальніше...

 Ось і прийшла осінь. Тільки зовсім недавно дерева радували нас буйною зеленню, і от листя пожовкло, заблищало золотом і почало повільно падати на землю. На вулиці ще тепло, а птахи вже збираються відлітати у вирій. Панна Осінь завітала і до нашої бібліотеки, щоб показати діткам всю красу осінньої пори та відкрити всі свої таємниці сховані під золотим одягом цієї загадкової панни.

Детальніше...