ukenfrdeitptru

 

Бібліотека ім. Олени Пчілки

 

Калейдоскоп подій 

 
 

 Сьогодні до нас завітала справжня зима, зі снігом та морозом, з чарівними пригодами. Дітки, які до нас завітали, із задоволенням познайомилися з героями однієї казки, яка розповіла їм про зимові пригоди гномів та їх друзів, тварин, де добро отримало перемогу над злом.

Детальніше...

 В народі говорять «Зима іде – свята веде». А все тому, що зимою дуже багато свят. Тож сьогодні, ми разом з дітлахами, завітали на гостину до біловолосої чарівниці Зими.

Детальніше...

 Усім малятам рано чи пізно спадає на думку питання: «Чи існує Дід мороз?» Звичайно існує! Він живе на Північному Полюсі з усією своєю родиною. Отже, ми разом з дітками, вирішили здійснити казкову подорож до справжніх дідів морозів, завітати до найвіддаленіших куточків світу.

Детальніше...

 Сьогодні казка запросила нас у самий центр Європи, де на берегах річок Ельби та Рейну розташувалася відома своїми мальовничими краєвидами Німеччина, в місто Бремен.

Детальніше...

 Знайомити діточок з чимось цікавеньким дуже приємно, а коли ідеться про історію і культуру деяких країн Європи, це перетворюється в захоплювальну подорож. Італія зачарувала Пізанською вежею, вулканом Везувієм, смачною піцою та веселим мультиком про членів сім'ї свинки Пепи.

Детальніше...

 Нам всім відомо, що вода це справжня чарівниця. Вона може перетворюватися та змінюватися. Може швидко бігти у річці, падати на землю холодними сніжинками, може підніматися у повітря у вигляді пари та вкривати землю густим туманом.

Детальніше...