Бібліотека – не тільки Дім, де живуть книги, а й особливе місце, в якому наші читачі завжди мають змогу проявити свої творчі здібності та розкрити таланти. Саме тому у конкурсах, вікторинах, індивідуальних та родинних виставках та інших заходах, які проходять у бібліотеці № 120 для дітей, охоче беруть участь не тільки діти, а й їхні батьки.

Тож  наша бібліотека приймала найкреативніших читачів на творчому weekend-і «Сузір’я талантів». Юні актори й фокусники, початківці-літератори, танцюристи й акробати – такими проявили себе наші Зірочки під аплодисменти присутніх. Вигадливі фокуси, літературні твори та авторські загадки, феєричні танці й яскраві акробатичні номери – це неповний список дійства, яке відбувалося на нашому творчому заході.

Особливою ж подією для бібліотеки та її гостей став літературний виступ юної Софійки Яковенко, яка зачитала присутнім декілька розділів свого твору про веселі пригоди песика Дружка. Оповідання слухали із великим задоволенням, і разом з іншими найяскравішими виступами його було відзначено призом глядацьких симпатій. 

А наостанок бібліотекарі влаштували справжній сюрприз для учасників творчого weekend-у: Шоу Мильних Бульбашок.

Цього дня ми  ще раз переконалися: кожна людина талановита по-своєму. Тож до нових зустрічей, наші талановиті юні друзі! 


Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: 093-430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"

1441
СьогодніСьогодні18
ВчораВчора38
За_НеділюЗа_Неділю291
За_МісяцьЗа_Місяць587
ВсьогоВсього1441