Протягом минулого тижня ми радо зустрічали наших друзів і сусідів - учнів з літнього табору відпочинку Ольгинського ліцею. І навіть негода та повітряні тривоги не завадили нашим зустрічам.
Працівники бібліотеки, крім екскурсій простором книгозбірні, підготували для кожної вікової групи відвідувачів цікаву розважальну програму.
Наймолодші читайлики із захопленням розглядали книги-іграшки, малювали улюблених героїв книжок і наввипередки вимірювали свій зріст на бібліотечному ростомірі.
Старшим дітям було цікаво потримати в руках раритетні видання та знайомитись з новими надходженнями до бібліотеки. А ще проявити свої знання літератури, відповівши на питання гумористичної вікторини, та показати силу, піднявши однією рукою найтовщу бібліотечну книгу.
А для зовсім «дорослих» майбутніх п’ятикласників було проведено бесіду «Бібліотека і я» та огляд «Книжки звичайні й незвичайні». Також дітлахи створювали власні обкладинки до книжок, розгадували ребуси та брали участь у казковому марафоні загадок.
Тож сподіваємось, ми змогли зацікавити наших відвідувачів книжками та переконати їх, що читати – весело, корисно, модно! Чекаємо у нашій бібліотеці нових читайликів!
Дякуємо викладачам та адміністрації ліцею за гарну організацію та оперативне вирішення всіх питань, що виникали. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.


{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Бібліотека заснована у 1975 році. Книжковий фонд - понад 12 тисяч примірників, за рік бібліотека обслуговує близько 3 тисяч користувачів.

Усі читачі нашої бібліотеки також мають змогу безкоштовно скористатися послугами Цифрового Хабу та Wi-Fi.

В бібліотеці працює гурток дитячої творчості «Майстриня». Проводяться онлайн та оффлайн заняття з цифрової грамотності, зустрічі  з цікавими людьми та благодійні акції спільно з волонтерами.

Ознайомитись детально з заходами та подіями нашої бібліотеки можна у соціальних мережах Facebook та Instagram за посиланнями:  

Facebook Facebook 
 Instagram

Ми знаємо, як допомогти тобі у навчанні та як зробити твоє дозвілля змістовним і цікавим.
  Приходь. Ми чекаємо саме на тебе!

Завідуюча бібліотекою"Обрій!
Дегтярьова Любов Миколаївна

{tab Координати} 

Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: 093-430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"

{/tabs}