Сьогодні до бібліотеки (прямісінько з міста Вараш, Рівненської області) завітала казкарка, письменниця, ілюстраторка Марія Солтис-Смирнова. Вона вже декілька років проводить зустрічі Клубу "Казкарики" для дітей та у Клубі Анонімних Авторів для дорослих.
Для наших читачів Марія Солтис-Смирнова - одна з добре відомих авторок, твори якої читають і люблять наші читачі.
Ми були раді познайомити письменницю з бібліотекою, розказати їй про нас і нашу роботу та представити її читачам. А для книжкового фонду бібліотеки отримали від авторки чудові книжки з автографом, серед яких «Оце Кухня – 2», «Парад семи планет», «Кроленята і чарівний годинник» та інші. Ми впевнені, що нові книги неодмінно сподобаються дітям!
Під час зустрічі пані Марії було подаровано іграшкове кроленя від читачів бібліотеки, як маленький оберег. Вважаємо цей подарунок символічним, оскільки книжка авторки «Кроленята і чарівний глобус» нещодавно отримала відзнаку конкурсу 2024 року «Краща книга Рівненщини» у номінації «Краще художнє оформлення». Вітаємо пані Марію з черговим досягненням!
Також письменниця бере участь у фестивалі « Книжкова країна», який триває цими днями на ВДНГ у Києві. Сьогодні о 15.00 можна зустрітись із нею та іншими авторами колективної повісті «Чи бачать небеса котів» від Видавництво НК Богдан .
Дякуємо пані Марії за гарні книжки, приємне знайомство, цікаві життєві історії та бажаємо їй подальших творчих успіхів та досягнень!


5267
СьогодніСьогодні45
ВчораВчора85
За_НеділюЗа_Неділю196
За_МісяцьЗа_Місяць1229
ВсьогоВсього5267