Запрошуємо бажаючих на безкоштовні заняття з творчого письменства, які відтепер щотижня проходитимуть у нашій бібліотеці!
Авторка проєкту «Клуб Анонімних Авторів» - відома письменниця Таіс Золотковська, яка вже понад 9 років працює з письменниками-початківцями по всьому світу. Її книги-посібники «Писати як дихати. 62 дні творчої свободи» та «Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки» давно привернули увагу наших користувачів.
«Клуб Анонімних Авторів я заснувала у 2015 році у Харкові й відтоді це спільнота, де творчі можуть безпечно розвиватися та ділитися своїми творами», - каже пані Таїс. Тож мета проєкту - створити місце для творчого розвитку та взаємопідтримки авторів, які зможуть не тільки виконувати творчі завдання в затишній атмосфері (за правилами Клубу), а і, за бажанням, отримати «зворотний зв'язок» щодо написаного.
З 25 березня ми взяли участь у проєкті, і відтепер щотижня чекаємо на бажаючих.
Під час перших двох зустрічей наші учасники розповіли про себе, поділились очікуваннями від занять та ознайомились із Правилами Клубу. А потім - проводили «творчу розминку», релаксували, слухали корисну інформацію (за темою заняття) і, звичайно ж, творили від душі! Бібліотекарі також охоче взяли участь у заняттях з творчого письменства, спробували свої сили в написанні казок та оповідань – і отримали неабияке задоволення.
Наприкінці всі бажаючі читали вголос написане, щоб дізнатись, що із свіженаписаних творів особливо припало до душі іншим авторам, які особливості стилю і творчі «родзинки» відзначили присутні.
Тож слідкуйте за анонсами в Інстаграмі:
та долучайтесь до літературних занять! Чекаємо на вас.


5803
СьогодніСьогодні51
ВчораВчора100
За_НеділюЗа_Неділю151
За_МісяцьЗа_Місяць1765
ВсьогоВсього5803