25 березня 2024 року в 40 країнах-учасницях програми «Креативна Європа», з Україною включно, відбувся День європейських авторів.

Цього дня у країнах Європи відбувались найрізноманітніші події та заходи: семінари, виставки, дискусійні клуби, зустрічі з авторами тощо.

День європейських авторів відзначає європейську літературу та заохочує інтерес до читання. Вона надихає молоде покоління досліджувати багатство європейської літератури. Це також сприяє мовному розмаїттю в Європі.
Наша бібліотека завчасно зареєструвалась та активно долучилась до заходів в рамках цієї події.

В бібліотеці "Обрій" було оформлено книжкову виставку «Література друзів України». На виставці було представлено літературу європейських авторів різних країн: Франції, Німеччини, Польщі, Англії, країн Балтії та інших.
Біля виставки проводились огляди, літературні бесіди та бліц-вікторини за книжками.
Також цього дня було організовано читання вголос творів сучасних європейських письменників для наймолодших користувачів.

Слід зазначити, що Європейська комісія розробила інструмент, який зробив помітною кожну бібліотеку України, яка долучилась до події. Тепер і наша бібліотека позначена за координатами на онлайн-мапі як учасниця «Дня європейських авторів-2024».
Сподіваємось, що ця подія сприятиме подальшій активній популяризації творів європейських авторів.


5273
СьогодніСьогодні51
ВчораВчора85
За_НеділюЗа_Неділю202
За_МісяцьЗа_Місяць1235
ВсьогоВсього5273