…Грайливі білочки, веселі зайчики, таємничі чаклуни та серйозні гноми заполонили цього дня приміщення нашої бібліотеки. Дитячий сміх, веселий галас та святкові клопоти…
Що ж відбувається? А це гурток інтелектуального розвитку «Я можу!» святкує Новий рік!
Всі дітки прийшли цього дня в карнавальних костюмах, що одразу ж надало всім святкового настрою.
На початку святкування відбувся новорічний турнір з гри в шашки, до якого маленькі розумники готувались дуже ретельно. Турнір проходив за швейцарською системою у 7 турів. Гра проходила у рівній боротьбі. Найбільша інтрига розгорталася у групі хлопців і дівчаток до 8 років. Проте безпристрасний комп’ютер визначив справжніх переможців.
Після турніру на дітлахів чекала розважальна програма. Всі учасники свята завзято прикрашали «Ялинку бажань», створювали новорічний портрет Гаррі Поттера, співали пісні та брали участь у вікторині «Куди поділися слова?», а також змагались за призи у різноманітних руханках.
Ну і яке ж свято без солодких подарунків?
Тож після нагородження переможців шашкового турніру на всіх учасників чекав солодкий стіл та подарунки, про які заздалегідь подбали батьки діточок.
Дякуємо родині Поплавських, Анастасії Фень та всім небайдужим батькам, що долучилися до організації та проведення заходу. У ці складні часи ви подарували дітям справжнє свято!


5267
СьогодніСьогодні45
ВчораВчора85
За_НеділюЗа_Неділю196
За_МісяцьЗа_Місяць1229
ВсьогоВсього5267