А чи чули ви про гру латрункулі? Наші користувачі не лише чули, а навіть вміють грати в цю захоплюючу гру. Особливо вона до вподоби хлопцям. Та дівчатка теж не пасуть задніх: відважно змагаються, прагнучи перемоги!
Латрункулі (повна форма Lūdus lātrunculōrum, перекладається, як «гра солдатиків/ найманців»). Це — давньоримська гра, схожа на шашки. Вважають, що саме від цієї гри, виникли шашки на дошці з 64-ма клітинками.
 Першу згадку про латрункулі залишив римський автор Варрон (116-27 до н. е.) у книзі «Про латинську мову». Вона була дуже популярною грою. З латрункулі в давні часи навіть проводились турніри.
Правда ж цікаво? Ви можете також навчитись цієї гри! Варто лише завітати до нашої бібліотеки на заняття групи «Я можу!». Під керівництвом тренера Франца Поплавського ви навчитесь не лише грати в латрункулі, а й опануєте інші ігри, що сприяють інтелектуальному розвитку.
Тож долучайтесь!
Заняття відбуваються щовівторка та щочетверга о 14-30 за попереднім записом.
 
P.S. Ви також можете випробувати свої сили і зіграти в онлайн-ігри «Латрункулі» від Google Play, перейшовши будь-яким із покликань внизу:


3301
СьогодніСьогодні22
ВчораВчора53
За_НеділюЗа_Неділю264
За_МісяцьЗа_Місяць866
ВсьогоВсього3301