×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 В українському побуті з давніх-давен використовувались «магічні речі», які називали оберегами. Пучечки зілля, вишиті рушники, ляльки-мотанки та ін. - були присутні в кожному помешканні та, на думку хазяїв, захищали їх від всього поганого, а натомість приносили вдачу.

Хоча нині обереги не відіграють такої значної ролі, як у давні часи, проте і донині ми користуємося ними і віримо в їхню дієвість. А вони, на диво, виявляються такими сильними…
На майстер-класах, які протягом листопада проходять в нашій бібліотеці, юні майстрині вчаться створювати різноманітні обереги! Це і ляльки-мотанки на вдачу та здоров’я, і «природні» обереги: сережки-кавунчики та брошки-грибочки, що оберігатимуть своїх власниць та їхні оселі.
***************
Ми впевнені, що вироби, створені в затишній атмосфері бібліотеки, а ще і з гарними думками в дружньому колі, дійсно стануть справжніми оберегами і принесуть вдачу.

{gallery}biblioteki/120/2022_gallery/2022_11_21{/gallery}


7807
СьогодніСьогодні24
ВчораВчора49
За_НеділюЗа_Неділю851
За_МісяцьЗа_Місяць1380
ВсьогоВсього7807