До Всесвітнього дня рукоділля в нашій бібліотеці знову організовано виставку творчих робіт. Участь у цій виставці взяли наші читачі, їхні родини, наші колеги, мешканці мікрорайону та переселенці з різних регіонів країни.

До речі, наймолодшій майстрині, яка представила свої роботи, - всього 8 років! А найстаршій – вже за 70.
Цього року ми вважали за доречне приділити першочергову увагу роботам патріотичного змісту, етнографічного та народознавчого характеру. Саме такі вироби і представлені на нашій виставці: тут і яскраві ґердани, і етноприкраси, і ляльки-обереги, і шкарпетки в патріотичних кольорах, і навіть пес Патрон!
Відвідувачі захоплено оглядали представлені роботи, милувались красою та різноманіттям етноприкрас, оцінили майстерність виробів декоративно-прикладного мистецтва та креативністю кожної майстрині. А ми, в свою чергу, розповідали про те, в якій техніці виконана та чи інша робота, та історію її створення.
Для тих, хто надихнувся чудовими творіннями майстрів, ми пропонуємо звернути увагу на чималу колекцію літератури з рукоділля, що є в фонді нашої бібліотеки. В цих книжках та журналах кожен може знайти цікаві ідеї та поради для опанування будь-якої техніки handmadе.
За бажанням учасників виставки деякі з представлених на ній робіт будуть передані волонтерам для відправлення нашим воїнам та мешканцям деокупованих територій.
*************
Ми разом з майстринями, що долучились до нашого заходу, вважаємо, що мистецтво рукоділля не тільки об’єднує, надихає, розраджує, а й наближає нашу Перемогу!

 


5042
СьогодніСьогодні38
ВчораВчора67
За_НеділюЗа_Неділю430
За_МісяцьЗа_Місяць1004
ВсьогоВсього5042