Репертуар сучасної української літератури для дітей наразі представлений різними напрямками та жанрами: історичні романи та повісті, пригодницька література, детективи, фентезі та фантастика, казки. З усім розмаїттям книжок сучасних авторів користувачі бібліотеки могли ознайомитись протягом Дня цікавої книжки.

Цікавість у читачів старшого віку викликала книжкова виставка, на якій було представлено основні літературні жанри сучасної літератури. Для більш глибокого ознайомлення з сучасною українською книжкою ми запропонували читачам скористатись QR-кодами, за посиланнями яких представлені списки рекомендованої літератури.( Відповідні коди розміщено біля кожної рубрики виставки. )
Для шанувальників історії було проведено літературну бесіду за творчістю В.Рутківського «Співець козацьких славних дій». Для любителів фентазі та фантастики – огляд «Світ українського фентезі».
Для найменших читачів було організовано тематичну полицю «Сучасні українські письменники – наймолодшим читачам», де представлені найкращі твори авторів, популярних у малечі. Також діти з задоволенням взяли участь у вікторині за книжками О.Дерманського «Чудове Чудовисько, Маляка та інші», демонструючи гарні знання про книги улюбленого автора.
І, звичайно ж, і діти, і дорослі залюбки знайомились з книгами з тематичної полиці «З найщирішими побажаннями». Адже кожному цікаво потримати в руках книгу, подаровану читачам та працівникам бібліотеки зі щирими побажаннями від автора.
Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки!
Приходьте, знайомтеся з новинками та читайте наше, українське!


5448
СьогодніСьогодні68
ВчораВчора104
За_НеділюЗа_Неділю377
За_МісяцьЗа_Місяць1410
ВсьогоВсього5448