Як навчити дитину читати по складах?
Ваш малюк щойно навчився складати букви в склади, а склади – в слова. До його вміння слід ставитися уважно та дбайливо. Зазвичай діти дуже тішаться із цього нового знання. Вони пишаються собою та охоче читають «на показ». Але якщо ми почнемо примушувати дитину читати, дуже скоро її оченята припинять випромінювати радість, побачивши книжки. Важливо не примусити, а захопити!
Пропонуємо вашій увазі, шановні батьки, перелік видань, які допоможуть вам зацікавити читача – початківця, покажуть йому, що читання – це не нудне заняття, а веселий і захопливий процес:
1. "Читаємо з Івасиком і Софійкою" Каспарова Ю. - це серія книг «2 в 1»: спочатку дорослий читає веселу історію дитині, а потім дитина читає дорослому «Особливу сторіночку для читання». На цій сторіночці – не тільки слова і речення, а ще й веселі ігри з буквами!
2. "Читаємо по черзі" - ця серія книг з короткими повчальними історіями для дітей допоможе: швидко навчитися читати, розвинути увагу і пам’ять, набути навичок свідомого читання, отримати задоволення від тісного спілкування з батьками, розширити словниковий запас та розвинути логічне й асоціативне мислення.
3. "Перша книжка для читання. Навчаємось читати по складах" - це збірник з найкращими казками світу. Зворушливі й смішні оповідання розкажуть маленькому читачеві про взаємодопомогу і дружбу, стануть першими уроками добра.
4. "Читаємо по складах. Кумедні історії" Лобода О. Герої оповідань Олени Лободи – веселі та кумедні, а їхнє життя – суцільні пригоди, тому читання буде легким та захоплюючим…
Та ще багато – багато інших книг, які ви зможете знайти на полицях дитячої бібліотеки «Мрія»!
Захопливого вам читання та радісного спілкування з дитиною!