Калейдоскоп подій бібліотеки "Мрія"

В рамках Тижня дошкільнят продовжуємо знайомити нових маленьких читачів з нашою бібліотекою.
Мандрівка казковим Книжковим містом, знайомство з цікавими та незвичайними книжками, ігри та забавки до вподоби допитливій малечі.

Вітаємо наших нових друзів, дошкільнят з клубу "Либідь", де вони, під керівництвом Зосимової Світлани Анатоліївни, сумлінно протягом року готувалися до школи.
Знайомство із бібліотекою для дошкільнят, які готуються до першого класу, має безліч переваг.

Участь у виставці-хобі та майстер-класі стала захоплюючою подією для всіх поціновувачів народної культури. Учасники мали можливість показати свої унікальні вишиванки, взяти участь у майстер-класі з вишивання та отримати нові знання про це стародавнє мистецтво.

До Дня матері, діти виготовляли подарунки для своїх мам - скриньки у техніці декупаж.
 Учасники майстер-класу вивчали основи декупажу, вибирали дизайн та кольори для своїх скриньок, та навчалися прикрашати їх за допомогою різних технік.

Як навчити дитину читати по складах?
Ваш малюк щойно навчився складати букви в склади, а склади – в слова. До його вміння слід ставитися уважно та дбайливо. Зазвичай діти дуже тішаться із цього нового знання. Вони пишаються собою та охоче читають «на показ». Але якщо ми почнемо примушувати дитину читати, дуже скоро її оченята припинять випромінювати радість, побачивши книжки. Важливо не примусити, а захопити!

Графік