Калейдоскоп подій

Презентуємо нову книгу наймолодшого фантаста України – 12-річного Михайла Гусєва, який увійшов до Книги рекордів України в номінації «Наймолодший автор виданої друком книги в жанрі фентезі».
Детальніше...

Спеціально до Всесвітнього дня дарування книг бібліотека "Мрія" для дітей долучилася до збору книжок українським дітям у Латвії.  А саме, для Центру для дітей Перлина/Biedrība “Ukraiņu-latviešu pērlītes”, м. Рига.
Детальніше...

Висловлюємо безмежну вдячність родинам наших небайдужих читачів, які зробили вагомий внесок у наповнення книжкового фонду нашої бібліотеки.
Завдяки Вам наша бібліотека поповнилася новою, сучасною дитячою літературою!
Детальніше...

З 4 до 10 грудня 2023 року Український інститут книги проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію "Національний тиждень читання". Мета цієї акції - консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Її цьогорічне гасло - "Бути своїми".
Детальніше...

З античних часів сова є символом пізнання, проникливості та мудрості, а в Китаї ще й знаком багатства. Ця незвичайна пташка асоціюється із різними категоріями людей: із вченими, філософами, письменниками. А здатність сови бачити та чути в темряві зробили її ще й символом проникливості.
Детальніше...

Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 35
Тел.: (066) 357-93-31


Транспорт:
Тролейбуси: 32 - їхати до зупинки "Ст. М."Героїв Дніпра""
Трамваї: 16, - їхати до зупинки "Ст. М. "Героїв Дніпра""
Метро : Ст. М. "Героїв Дніпра"