×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Літо – час відпочинку, чи існує щось краще за відпочинок із цікавою книгою? Наші сьогоднішні юні відвідувачі із літнього табору «ТАЗІМС» вважають що ні, тому завітали до нас на зустріч із представником «Видавництва Старого Лева», Саломе Енгибарян. Наша гостя з легкістю занурила дітей у найрізноманітніші подорожі та пригоди, що причаїлися на сторінках новеньких книжок українських та зарубіжних авторів.

Презентація кожної книжки була трохи схожа на мандрівку фантастичними світами, тому діти із захопленням дослухалися до кожного слова та були приємно здивовані дізнавшись, що декілька із цих цікавезних книжок вже є на поличках нашої сучасної бібліотеки і вони мають можливість познайомитися з ними.
Наша бібліотека дуже вдячна пані Саломе, за таку чудову презентацію та маленькі подарунки (календарі-закладки) для наших маленьких читайликів. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі та книги.

 {gallery}biblioteki/gaydara/2019_gallery/2019_06_11{/gallery}