У рамках тижня краєзнавства у нашій бібліотеці відбулася презентація книги Г.В.Бєлєнької, А.М.Даниленко, М.А.Машовець «Київ від А до Я» для учнів 5-го класу 226 школи. До бібліотеки завітали одна із співавторів книги Машовець М.А., викладач Київського педагогічного Університету ім.Грінченка та студенти цього вузу.

Вона цікаво розповіла дітям про структуру книги. Це незвична книга. ЇЇ можна сприймати як історико-публіцистичну працю про столицю України, захоплюючий енциклопедичний довідник Києва, ілюстрований альманах, розважально-навчальний посібник для дошкільнят і школярів, своєрідну абетку. 
Укладаючи її, автори прагнули поглибити знання читачів про столицю нашої держави, розширити уявлення дітей і дорослих про особливості діяльності та досягнення міста й містян у політичній, науковій, культурно-освітній, виробничій сферах, показати, що Київ – місто-парк, місто-музей, в якому для дітей створені спеціальні місця і заклади, які цікаво відвідати і дорослим, у цікавій формі познайомити малюків з буквами українського алфавіту.
А студенти на пам'ять про цю зустріч зробили панно до дня Києва, на якому зображений символ міста – каштан. 
Всім дуже сподобалась цікава та змістовна зустріч.


 

Графік