×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Місяць травень щедрий на родинні свята. Щороку в другу неділю місяця ми традиційно святкуємо День матері, а 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя.

Сьогодні у нас в бібліотеці відбулась незвичайна і дуже корисна зустріч. До нас на гостинну завітав представник Міжнародного благодійного фонду «Дар життя» - Кучма Ганна Олександрівна.
Вона розповіла учням 9 класу про роль сім’ї в житті людини, сімейні цінності, про народження дитини. Підлітки переглянули фільм і наглядно ознайомились як розвивається дитина в утробі матері з моменту зачаття до народження. 
Майбутні батьки мали можливість потримати в руках модель розвитку плоду дитини в різні періоди розвитку і відчути любов і відповідальність за нове життя.
У них виникло багато запитань, на які вони отримали професійну відповідь.

Сім’я, родина – це велике диво,
Там є любов і ласка і тепло.
Там дітям затишно і радісно, й щасливо…

{gallery}biblioteki/gaydara/2019_gallery/2019_05_15{/gallery}