4 квітня, у галереї бібліотеки ім. Героїв Небесної Сотні для дітей відбулося урочисте відкриття виставки відомого українського митця, заслуженого художника, лауреата Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, Валерія Олександровича Франчука. Його роботи внесли неоціненний вклад у культуру нашої країни, за що він був нагороджений багатьма відзнаками державного рівня. 

На відкритті були присутні начальник управління культури Оболонського району Розмаїта Ліана Сергіївна, директор ЦБС Оболонського району Львович Олена Максівна та інші шановні гості.
До експозиції увійшли роботи 16 полотен та 5 скульптур з присвятою Кобзареві. Художник керується його заповідями ще з дитячих літ: «Коли почув мамині пісні та вірші Тараса Григоровича, доторкнувся до них душею». На кожному полотні оживають кобзареві слова «Ми у купочці колись росли», «Зацвіла в долині червона калина», «Ото сестри чарівниці», «Ой у краю раю», «Садок вишневий коло хати» та інші. 
Першопрохідцями циклу зустрічей із митцем були учні 7 класу. Валерій Олександрович одразу повністю заволодів увагою усіх присутніх та занурив їх у світ високого мистецтва. 
Експозиція буде доступною для перегляду до 22 травня. Зустрічі з художником плануються проводитися щочетверга у приміщені нашої бібліотеки.


 

Графік