Щорічно, у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільших самобутніх свят, присвячених розквіту української культури.
День вишиванки – дуже особливе трепетне свято для кожного українця. А надто зараз – коли відбувається повномасштабний наступ не лише на наші території, але й на історико-культурні цінності українського народу.
Одягаючи вишиту сорочку, ми демонструємо не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції. Свято вишиванки символізує національну єдність.
З нагоди Дня вишиванки в бібліотеці створено народознавчий куточок « Наші обереги – вишиванки і рушники» та виставку – мозаїку «З Днем вишиванки, Україно!», на якій представлені книги та розмальовки в кольорах України. Працівники бібліотеки вдягнуті в різноманітні вишиванки, зустрічали відвідувачів і розповідали їм цікаві факти, історію появи, що символізують рослини та
кольори на вишиванці і що зашифровано в її геометричних орнаментах. Також всі бажаючі мали змогу взяти участь у вікторині «Українська вишиванка» та отримати солоденький приз.
Захід був цікавим, насиченим та пізнавальним.
Вітаємо Всіх зі святом! Одягайте вишиванки, нехай бачить світ і люди – Україна є і буде!