15 травня все прогресивне людство відзначає Міжнародний день сім’ї. Це свято запроваджене в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН, з метою об’єднання можливостей різних країн для вирішення всіх найсерйозніших питань, пов’язаних із сім’єю.
Сім'я - найдорожче, що є в житті. Особливо її цінність відчуваєш зараз, у нелегкий воєнний час. Головне завдання цього дня - приділити увагу дорогим серцю людям. Провести час разом .
А якщо немає можливості зустрітися з рідними, то постарайтеся зателефонувати їм і сказати "Люблю" і "Дякую" за все світле і хороше, що вони подарували вам. А ще можна завітати до бібліотеки. Роль сім’ї в залученні дитини до читання важко переоцінити, книга і бібліотека є сполучною ланкою в душевному єднанні дитини та її сім’ї, у взаємовідносинах батьків і дітей. Ми запрошуємо вас на гостини. Затишок, приємна атмосфера і книжкова виставка «Читаємо в сімейному колі», на якій представлені книжки українських та зарубіжних письменників для сімейного читання дозволить вам чудово провести час.
Чекаємо на Вас та вітаємо зі святом!