Щороку, 9 серпня у всьому світі відзначають Всесвітній день книголюбів або День любителів книг. Походження цього свята оповите таємницею, але єдине, що відомо - створене воно було у Сполучених Штатах Америки. Дуже швидко День любителів книг здобув популярність і в інших країнах світу, ставши Всесвітнім.
Його відзначають письменники, видавці, бібліотекари, працівники друкарень, книжкових магазинів. Безумовно, головними шанувальниками даного святкового заходу є читачі, ті люди, для яких власне книга і створюється.
Проведіть сьогоднішній день як можна більше читаючи. Візьміть книгу з книжкової полиці, або вирушайте в бібліотеку. Ви можете купити нову книгу, яку давно хотіли прочитати, але ще не спроміглися. В цей день також можна купити подарунки для своїх друзів-книголюбів, присвятити день перестановці книг, взяти участь в книжковому обміні, влаштувати книжкову тематичну вечірку ... Як бачите варіантів багато, так що святкуйте, не забуваючи при цьому - залучати до читання книг друзів і близьких!


Наша адреса: м. Київ, вул. Володимира Івасюка, 51 б


Транспорт:
Автобуси: 88 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо"
Тролейбуси : 24, 32, 44 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""
Маршрутні таксі: 164, 244, 464, 24, 224 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""