22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.
Наші читачі теж не залишилися осторонь і взяли участь в екологічному диспуту «Чи господарі ми на Землі?». Де кожний з дітей розповів про свій внесок по збереженню довкілля і дав свої поради щодо екологічних проблем у побуті і навколишньому середовищі.
Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися і з книжковою виставкою « Краса Землі така велика сила», яка присвячена Всесвітньому Дню Землі.

 


Наша адреса: м. Київ, вул. Володимира Івасюка, 51 б


Транспорт:
Автобуси: 88 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо"
Тролейбуси : 24, 32, 44 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""
Маршрутні таксі: 164, 244, 464, 24, 224 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""