×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого, в бібліотеці пройшла низка заходів, мета яких – прищеплення любові до рідної мови, розвивати почуття патріотизму та національної гідності.

Всім відвідувачам було запропоновано взяти участь в мовній ігротеці. Вони відповідали на різноманітні запитання про цікаві факти чи особливості української мови, читали вірші, відгадували загадки, вимовляли потішні скоромовки та лічилки.
Також читачі з великою зацікавленістю ознайомились з літературою, яка була представлена на книжкових виставках «О, рідна мова моя!», та «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті». Всі відвідувачі розширили свій кругозір, перевірили знання з української мови, чудово провели час, а головне всі упевнено сказали, що у них є своя рідна українська мова, яку треба любити та плекати .
Берегти її, плекати
Буду всюди і повсякчас
Бо ж єдина – так як мати,
Мова в кожного із нас!

{gallery}biblioteki/HNS/2023_gallery/2023_02_21{/gallery}