Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам'ять загиблих під час протестів.
День пам’яті Героїв Небесної Сотні набуває особливого значення в умовах повномасштабної війни. У 2014-му українці голосно та безстрашно заявили світові й тодішній владі, що прагнуть жити за європейськими цінностями, не бажаючи повертатися до російського гніту та впливу. І доводять це прагнення зараз на полі бою з російським агресором щоденно і щоночі, в кожному куточку нашої країни.
Не забуваємо тих, хто не пошкодував життя заради нашого майбутнього. Дякуємо Всім, хто відстоював Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє України!
Запрошуємо Вас, наші читачі, ознайомитися із бойовими артефактами, які експонуються в нашій Світлиці Української Гідності, присвяченій Героям Небесної Сотні. А також ознайомитися із книжковою виставкою, присвяченою цим трагічним подіям нашої країни.