Уже кілька поколінь юних читачів різних країн захоплюються творами естонського дитячого письменника Ено Рауда. Письменник із малих літ був непересічною особистістю, він народився 15 лютого 1928 року у родині відомого поета Марта Рауда. Перші твори почав публікувати ще в дитячому віці під псевдонімом Ено Мохова Борода, який надалі став ім’ям для одного з його героїв. Популярність автору приніс цикл казок для дошкільнят про ляльку Сіпсік – вона і зараз є одним із символів дитячої літератури Естонії.
Та найбільш відомі його твори – це повісті-казки з циклу про Муфтика, Півчеревичка і Мохобородька. У цій історії йдеться про пригоди трьох наксітралей, смішних чоловічків, схожих на гномів. Вони зустрілися біля кіоска з морозивом, познайомилися та вирішили йти по життю разом. З цього, власне, й починається їхня історія. Історія про справжню дружбу, велич духу, доброту, кмітливість, жагу до пригод та дбайливого ставлення до всього живого. А також дотепні жарти, цікаві роздуми, цінні поради щодо збереження довкілля ви знайдете на сторінках цих книг.
Запрошуємо до бібліотеки всіх, хто ще не знайомий з незвичайною трійцею маленьких чоловічків. Знайомтесь, та насолоджуйтесь читанням.

 


 

Графік