×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Новий рік та Різдво – це таємничі, урочисті свята, які здійснюють мрії кожного, хто вірить у дива. Ці найяскравіші свята, які відгукуються особливими мелодіями в серцях дорослих та дітей, щедро даруючи радість та добро, сміх та веселощі.

У наших читачів стало доброю традицією відзначати ці свята в бібліотеці. Так 4 січня у теплій і затишній атмосфері відбулася новорічна різдвяна зустріч «Новий рік крокує – свято нам дарує».

На свято завітали діти разом з батьками. Розпочалося свято колядками, без яких складно уявити справжнє Різдво. Свято було сповнено радісним настроєм, де кожен бажаючий мав змогу виявити свій талант декламування віршів і різдвяних пісень.

Ігрова частина заходу відбулася у вигляді цікавих розважальних конкурсів, які разом з ведучою проводили казкові герої – Баба-Яга та бешкетник Вася. В різноманітних конкурсах «Спритні пальчики», «Веселі старти». «Театральний», «Стриб – скок», «Танцювальний», з задоволення взяли участь і дорослі і діти.

А наприкінці зустрічі відбулась весела дискотека та чаювання зі смаколиками.

 

{gallery}biblioteki/gaydara/gallery_2018/2018_01_09{/gallery}