×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/biblioteki/HNS/2021_gallery/2021_12_18
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, в День Святого Миколая.

День Святого Миколая – особливе свято, свято веселощів та подарунків. Всі його чекають з нетерпінням. Цього дня заведено дарувати один одному подарунки та творити добрі справи. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Це хвилюючий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка? Дорослі також сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному. Щоб розширити знання дітей про життя святого Миколая та на його прикладі виховувати у них доброту, чуйність та милосердя, напередодні свята у бібліотеці було створено куточок Святого Миколая. Працівники бібліотеки ознайомили дітей з легендами та переказами, в яких розповідається про дитинство та життя Миколая. Діти переглянули книги, які були представлені на книжковій виставці «Від Святого Миколая я подаруночок чекаю», та написали листівки Святому Миколаю. Захід супроводжувався цікавою вікториною: «Хто такий святий Миколай?». Чудовим доповненням до заходу стало виготовлення неймовірних сніжинок, якими можна прикрасити не лише новорічну ялинку а також і всю оселю.
Вітаємо усіх зі святом! Бажаємо, щоб Святий Миколай здійснив всі ваші мрії.

{gallery}biblioteki/HNS/2021_gallery/2021_12_18{/gallery}