Напередодні Свята Покрови Божої Матері, Дня українського козацтва, свята Дня Захисника України, до нас на гостину знову завітали гості – учні п’ятого класу гімназії «Потенціал». Школярі ознайомились з книжковою виставкою «Захисники – Ви гордість України», відвідали Світлицю Української гідності, експозиція якої, присвячена подіям Майдану 2014 року, Героям Небесної Сотні та героям АТО/ООС.

Прослухали розповідь про перших українських захисників – козаків, про сучасних воїнів, які ціною власного життя боронять незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

З 2015 року 14 жовтня є державним святом і неробочим днем –  Днем захисника України. Цього дня ми вшановуємо мужність та героїзм захисників та захисниць нашої держави, завдяки яким над  нашими головами мирне небо. Вічна пам’ять загиблим героям. Пам’ятаємо, цінуємо і вклоняємося доземно українським воїнам-захисникам.
Історія, факти, особистості – про це все можна дізнатися з численних книжок, які представлені в нашій бібліотеці на книжковій виставці «Захисники – Ви гордість України!». Чекаємо на зустріч.


Наша адреса: м. Київ, вул. Володимира Івасюка, 51 б


Транспорт:
Автобуси: 88 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо"
Тролейбуси : 24, 32, 44 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""
Маршрутні таксі: 164, 244, 464, 24, 224 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""