14 жовтня в Україні відзначають одразу три свята: Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України. Напередодні цих свят до нас на гостину завітали учні 3 класу 298 школи.

Діти із захопленням подивилися відеоролик «Зростаємо мужніми» про виникнення козацтва, звичаї, традиції та побут українських козаків. Після історичної довідки, читальний зал бібліотеки перетворився на ігровий майданчик на якому маленькі козаки спробували свої сили та завзятість у різних козацьких забавах. Вони складали до купи старі козацькі приказки у конкурсі «Козацька мудрість», випробовували свої сили у конкурсі «Сильний духом», позмагалися на швидкість у естафеті «Спритний вершник», а також побували на «Літературному фуршеті». Перемогла, як завжди у козаків, дружба.

Наприкінці зустрічі діти ознайомилися з виставкою літератури «За честь, за волю, за українську долю!» та відвідали Світлицю Української Гідності де вшанували пам’ять сучасних воїнів, які загинули захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави.