8 та 9 травня Україна традиційно, разом з усім світом, вшановує День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Друга світова війна – це частина історії нашої Батьківщини, це пекуча рана, яка болить й досі чи не в кожній родині України.
Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих. День Перемоги – особливий день – величний, вистражданий… Подвиг героїв – переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм. Події тих страшних днів не повинні згаснути в пам’яті народу.
Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Перемогу. Пам'ять про війну – це наша шана минулому. Вічна слава тим, хто не повернувся з війни.
На жаль, ми відзначаємо ці дні у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави. Останні роки продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили і учасники АТО й ООС – гідні нащадки героїв Другої світової війни. Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній. Шана та слава Героям! Вічна пам‘ять загиблим!