Андрій Курков — український письменник, журналіст, кіносценарист.
Народився 23 квітня 1961 року. З трьох років живе в Києві. Тут він здобув освіту в Київському державному педагогічному інституті іноземних мов. Одночасно закінчив курси японської мови. Здобувши вищу освіту, упродовж шести років Андрій Курков викладав сценарну майстерність на кінофакультеті Київського державного інституту театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого, а також у Кембриджі.
У 2012 році він був нагороджений відзнакою «Золотий письменник України». Його твори перекладені 36 мовами світу і входять до десятки європейських бестселерів.
Андрій Курков написав понад 20 книг, серед яких є як дорослі романи, так і казки для дітей. Дитячі книжки Андрія Куркова веселі та добрі.
Любі Читайлики, якщо ви хочете весело провести свій час, пропонуємо вам познайомитися з його чудовими книгами.
Прочитавши забавні казкові історії під назвою «Пригоди Чепухоносиків» , ви дізнаєтеся, хто ж такі Чепухоносики і чому вони часом так схожі на людей. Вони, як і люди, великі вигадники й фантазери і більше всього на світі люблять нести всяку веселу нісенітницю, щоб всім жилося цікаво і весело. Вони смішні і добрі, і завжди готові прийти своїм друзям на допомогу. А прочитавши веселу і добру казку «Школа котоповітротроплавання» ви станете учасниками кумедних пригод учнів цієї школи – кота Васьки Залізко та його вірного друга цуцика Рудика .
Читайте із задоволенням та поринайте в світ пригод та казок разом з веселими героями книжок Андрія Куркова.