×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Життя –це те, що людина більш за все намагається зберегти і менш за все береже. Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І хочеться, щоб воно було довгим та щасливим. А це можливо тільки за умови міцного здоров’я.

І, щоб бути здоровим, потрібно його берегти. Щодня, щохвилини, особливо напередодні 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом ми повинні пам’ятати, що життя – найцінніше, що є в людини.

З того часу, як було відкрито новий вірус, епідемія ВІЛ/СНІДу охопила весь світ і забрала понад 20 млн. життів. Більше половини нових випадків зараження ВІЛ реєструється серед людей віком від 15 до 24 років.

Щодня у світі інфікується понад 6 тисяч юнаків та дівчат.

СНІД – це хвороба, яка ослаблює організм людини настільки, що він більше не може чинити опір хворобам. На сьогодні ВІЛ-інфекція не має радикальних засобів лікування, тому головною зброєю в боротьбі з поширенням вірусу є попередження інфікування. У зв’язку з цим, необхідно:

  • не піддаватися на умовляння спробувати наркотичні речовини;
  • уникати випадкові статеві контакти;
  • не використовувати вже використані, брудні шприци та голки.
  • Важливо знати, що вагітні ВІЛ-інфіковані жінки можуть запобігти
  • народженню хворої на ВІЛ-інфекцію дитини, якщо вони якнайраніше
  • звернуться в жіночу консультацію, для проведення профілактичного
  • лікування.

Дослухайтеся до поради лікарів, уникайте спілкування з сумнівними компаніями, займайтесь спортом, бережіть своє здоров’я і  будьте здорові!

{gallery}biblioteki/HNS/2020_gallery/2020_12_01{/gallery}