21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи, започаткований указом президента від 13 листопада 2014 року. Цей день встановлено на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

Ці події змінили історію нашої країни. Але найтрагічнішою стала для українців боротьба за справедливість, що розпочалася рівно шість років тому з Євромайдану.
Цього дня по всій країні проходить низка заходів присвячених цим подіям. Наша бібліотека імені Героїв Небесної Сотні для дітей, теж не залишилась осторонь. Протягом дня до нас завітало дуже багато відвідувачів, як молодшого шкільного віку, що вперше доторкнулись до історії, так і старші діти. Особливу цікавість у старших дітей викликали наші нові експонати, що люб’язно надала «Світлиці Української Гідності» Юлія Цепун, вона є дружиною загиблого на Майдані героя Андрія Михайловича Цепуна.
Цей день є нагадуванням усім нам якою ціною дається свобода та право на Європейське майбутнє, тож будьмо гідними пам’яті наших Героїв.