Colors: Green Color

Калейдоскоп подій ЦРБ ім. Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 21 червня святкує свій 65-й день народження Галина Вдовиченко – талановита українська письменниця, журналістка, авторка книг для дітей та дорослих. Вона за короткий час створила немало цікавих дитячих творів, серед яких особливою популярністю у читачів користуються такі як «Мишкові Миші», «Ліга непарних шкарпеток», «Сова, яка хотіла стати жайворонком», «Чорна – чорна курка», «Котохатка», та популярна серія книг «36 і 6 котів».
Детальніше...

Влітку діти відпочивають від школи, але це не означає, що вони не прагнуть здобути нових знань чи корисно провести час з друзями в бібліотеці. Бібліотеки канікул не мають, кожен бажаючий може зайти в бібліотеку вибрати цікаву книжку для читання, а також весело провести час.

Детальніше...

Літні канікули прекрасна пора для змістовного відпочинку, веселих розваг з друзями та читання улюблених книг. І бібліотека – чудовий майданчик для творчого, дружнього, спільного проведення свого, вільного від навчання часу.
Детальніше...

Їх сотні… Їх багато по всій Україні...
Вони немовлята, трохи старшого віку, підлітки. Вони ніколи не стануть дорослими. Ніколи не будуть кохати, навчатися, працювати, радіти життю. Невинних і беззахисних їх підло та підступно вбила рф. Їх світлі обличчя в нашій пам’яті, їх душі спостерігають за нами, дорослими, і лише одне питання не дає їм спокою «За що?».
Детальніше...

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей в нашій бібліотеці відбулася «правова мозаїка» для учнів 5-6 класів гімназії «Потенціал». У кожної дитини є не тільки багато обов’язків, але і багато прав.
Детальніше...