ЦРБ ім. Героїв Небесної Сотні

Калейдоскоп подій

 
 

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це свято має сприяти захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.
До дня рідної мови ми провели з читачами літературну вікторину «Її величність – мова».
Детальніше...

Дуже доречно було сьогодні, в Міжнародний день рідної мови, позмагатися в мовознавчому батлі «Мовні барви» учням 3- 4 класів 268 школи, які завітали до бібліотеки. Діти познайомилися з історією цього свята, а потім взяли участь у різноманітних конкурсах: «Редактор», «Мовні загадки», «Перекладач», «Казкові перегони», «Скажи без затримки»…
Детальніше...

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні.
Сьогодні, разом з учнями 3 класу НВК «Потенціал» та вчителем Ларисою Миколаївною, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Разом з дітьми зробили Ангелів пам’яті, які символізують душі усіх загиблих за Україну. Завітали до Світлиці Української Гідності та створили куточок пам’яті.
Вічна пам’ять Героям! Низький уклін їм за їхню мужність, силу духу та патріотизм.
Детальніше...

В день десятої річниці разом із школярами гімназії «Потенціал» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Вічна шана, низький уклін, щира подяка Всім тим, хто виборював і продовжує виборювати нашу свободу, незалежність, право на життя. Слава Героям!
Детальніше...

Щороку 20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Це — дата загибелі перших мітингувальників на Майдані 2014 року за свободу, незалежність, європейське майбутнє України.
З нагоди цієї сумної річниці, для учнів шостого класу гімназії «Потенціал», в нашій бібліотеці відбувся урок мужності «Їм у віках судилося безсмертя». Діти відвідали Світлицю Української Гідності, прослухали розповідь бібліотекаря, подивилися відео тих подій.
Детальніше...

21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. З нагоди цього дня до нас на гостину завітали учні 2 класу НВК «Потенціал». Свято рідної мови «Любіть рідну мову, вивчайте, на весь світ її прославляйте» пройшло цікаво і змістовно. Захід викликав у дітей інтерес та пошану до української мови.
Детальніше...

Наша адреса: м. Київ, вул. Володимира Івасюка, 51 б


Транспорт:
Автобуси: 88 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо"
Тролейбуси : 24, 32, 44 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""
Маршрутні таксі: 164, 244, 464, 24, 224 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""